Všetky služby v jednom

Hodinový manžel – rýchla pomoc na všetko čo potrebujete

Neviete si poradiť a váš priateľ , či manžel nie je práve doma ? hodinový manžel Vám pomôže zo všetkým čo potrebujete. Hodinový manžel je služba , ktorá sa na Slovensku využíva málo, ale je u nás dostupná. Pomôže Vám v domácnosti , záhrade a okolo domu.
muž a koberec

Domácnosť

Ak ste sa rozhodli prerobiť Váš dom , či byt , no sama by ste to nezvládla , zavolajte si hodinového manžela a pomôže Vám zo všetkým čo potrebujete. Od ošúchania starej farby , až po namaľovanie novej , lepenie tapiet , výmena podláh za novu , elektro inštalácie , oprava vodného potrubia , a podobne. No všetko čo si len zmyslíte.

Práce  okolo domu

Ak sa Vám stala situácia že sa Vám pokazilo alebo prasklo potrubie , nebojte sa , hodinový manžel Vám pomôže. To ale nie je všetko , okolo domu sa dá robiť množstvo prác , ktoré budete mať sto percente dokončené , a vy sa budete diviť ako rýchlo to zvládol.
instalatérská práce¨

Záhrada

Nemá Vám kto pomôcť v záhrade ? Zavolajte si hodinového manžela , a máte pomoc ktorá sa vyplatila zavolať . Od vykopania zemiakov a zasadenej zeleniny , trhanie burín , a až po kosenia trávnika. O toto sa Vám hodinový manžel postará.

Oprava auta – žiadny problém

Ak sa Vám pokazilo auto , a nemáte nikoho , kto by sa Vám o neho postaral . hodinový manžel Vám ho opraví , a vyčistí a bude ako nové. Stopercentná údržba servis auta priamo u Vás na dvore.

Hodinový manžel ako šofér

Ak nechcete šoférovať auto , hodinový manžel Vás odvezie všade tam kde potrebujete. Ale nikdy ho nevolajte na nákupy . Muži totiž nemajú radi ženské nákupy oblečenia .

Hodinový manžel nie len film ktorý ste videli. Na Slovensku naozaj táto služba existuje . Máme 53 hodinových manželov na Slovensku  ktorý sa postarajú o všetko čo potrebujete. Nevieme presne koľko sa takýmto hodinovým manželom platí , ale myslím si že služby ktoré poskytujú majú pekné peniaze ak mesačne navštívia desiatky domácnosti ktoré potrebujú pomoc či niečo opraviť alebo niečo prerobiť.