Top 5 veci o Elvisovi Preslym


Elvis nikdy nedostal dostatočné vzdelanie čo sa týka hudby , a škole mál veľké problémy z hudobnou výchovou. A tak sa nikdy nenaučil čítať noty , takže hral ako mu to prišlo najlepšie. No história ukázala že odborná znalosť hudby sa môže často preceňovať. Veď predsa len ani jeden člen skupiny nevedel čítať noty a na kvalite ich hudby to vôbec neubralo, možno práve naopak.
skvělý Elvis


Elvis aj napriek niekoľko desaťročiami od jeho údajného úmrtia stále predáva milióny skladieb ročne. A je tak považovaný za najväčšieho hudobníka a umelca na celom svete . aj k dnešnému dňu predal viac než pol miliardy albumov. Takže keď sa to trochu zjednoduší každý štrnásti človek na svete mal mať jeden originálny album Elvisa Presliho. No albumy neboli jediné o čo bol záujem pretože jeho živé koncerty išli priam na dračku , no možno to bude znieť prekvapujúco , ale Elvis nikdy v živote nekoncertoval mimo Severnej Ameriky. Jedna z teórii hovorí o tom že , jeho manažér bol nelegálny prisťahovalec a bál sa že po jeho odchode zo Spojených Štátov by ho nemuseli prijať späť do krajný .


V roku 1960 keď žil Elvis v Menfise získal svoj prvý pas v karate , neskôr trénoval pod majstrom ktorý mu udelil čierny pás siedmeho stupňa. Načo si Elvis potom otvoril vlastné karate centrum. Elvis mal taktiež veľkú zbierku zbrani no aj toto mal za následok že bol doslova alergicky na Jona Lemona .
Elvis v autě


Jeho koncert v Havaji ktorá vysielala televízia bola dokonca prvým vysielacom  koncertom jednotlivca. Odhaduje sa že iba v Spojených Štátoch ho sledovali až 510percent obyvateľstva. A v niektorých krajinách bola sledovanosť ešte vyššia .


Aj napriek oficiálnej správe sú ľudia ktorý vedia že Elvisa jednoducho hudba a sláva jednoducho omrzela , a tak sa rozhodol stiahnuť do úzadia , no vedel že paparaci by ho nikdy v živote nenechali na pokoji a tak podlá niektorých ľudí mal nafingovať svoju vlastnú smrť dožiť život úplne normálnym spôsobom. A preto tesno po jeho smrti doslova zaplavili miestne noviny , radia ale aj televízie o tom že niekto videl Elvisa , no bolo to skutočnosti tak?