Ten pravý zážitok z filmu

Vážení čitatelia, v následujúcom článku by som si Vám dovolil predstaviť pár zaujímavých produktov z kategórie domáce kiná. Budem sa snažiť predstaviť Vám cenovo výhodné produkty, ale pozrieme sa zároveň aj na kvalitu. Vyberiem produkty od lacnejších, po tie drahšie. Výber nechávam samozrejme na Vás. Ponúknem Vám pár tipov, ktoré domáce kino si vybrať. Takže poďme na to.
žlutý reproduktor
•        Auna 5.1-JW– jedná sa o sympatickú a populárnu zostavu. Tento produkt využíva 5.1 reproduktorový systém. K sústave je basový subwoofer, ktorý vytvára skvelý audio zážitok. Pri tejto súprave treba zdôrazniť jej sympatický, biely, štýlový dizajn. Pred kúpou si však overte, či Váš DVD prehrávač má 5.1 cinch výstupy! Pokiaľ áno, tak tento produkt doporučujem, pretože má nekonkurenčnú cenu- 80 eúr.

•        Auna Concept 620– taktiež sa jedná o populárny a cenovo výhodný produkt od firmy Auna. Takisto súprava disponuje 5.1 reproduktorovým systémom. Výrobok podporuje pripojenie bluetooth, čiže k súprave sa môžeme pripojiť bezdrátovo. Pustíme si hudbu na našom tablete alebo notebooku, pripojíme sa k Aune Concept 620 pomocou bluetoothu a máme kvalitný, príjemný hudobný zážitok. Ale samozrejme k súprave sa môžeme napojiť aj pomocou AUX alebo USB. Taktiež podporuje kartu SD. Cena je výhodná- 115 eúr.

•        Vopred upozorňujem, že následujúci produkt je cenovo dosť odlišný od vyššie spomenutých. Ale určite zaujme. Onkyo HT-S9700THX je japonský produkt, ktorý je už dostupný aj na Slovensku. Tento produkt sa môže pýšiť nekonkurenčnou kvalitou zvuku. Súprava má možnosť prehrávať blue- ray disky, má svoju 60 Hz grafickú kartu, pripojenie wi- fi a vylepšené bluetooth pripojenie. Zostava je zložená zo 7.1 reproduktorového systému.
reproduktor na hudbu
Podotýkam, snáď najlepší audio zážitok, aký je na trhu s domácim kinom dostať. Veľmi jednoduché ovládanie aj cez naše smartfóny. Doslova. Stačí klik s prstom a vyčarí sa nám neopísateľný audio zážitok. Sústava má samozrejme aj vstup pre HDMI kábel a dokonca podporuje aj najnovšie rozlíšenie 4k! Ak máme starší DVD prehrávač alebo už nemodernú hraciu konzolu, nevadí! Zapojíme ich do tejto súpravy a máme prekrásny, čistý a ostrý obraz. Cena tohoto produktu je však 1100 eúr.