Mobiliní operátori a digitálne služby

Ja osobne sa chcem zaoberať službami od firmy Orange. Pretože dané služby použím aj ja a som spokojný. Výber samozrejme nechávam na Vás. Ako som spomínal, je veľa firiem a ponúk a je naozaj z čoho vyberať. Ja Vám však opíšem služby firmy Orange, pretože môžem písať podľa vlastných skúseností a nerobiť zbytočnú, nezaujímavú reklamu.
simkarty do mobilu
•        Začneme firmou Orange. Táto firma nám poskytuje následovné paušály:
I.        Flex– paušál je určený pre Vás, ktorý mobil využívate hlavne na volanie a smskovanie a voláte so známymi na Slovensku. Klasický jednoduchý, finančne nenáročný paušál, pohybujúci sa v cene od 10 do 25 eúr mesačne.
II.      Max– tento paušál sa oplatí v prípade, že potrebujete volať do zahraničia. Takisto ak na Vašom mobile často využívate internet. Daný paušál Vám poskytuje množstvo dát. Cena je však od 30- 100 eúr mesačne.
III.    Data maxsa Vám oplatí v prípade, že na Vašom mobilnom zariadení využívate hlavne internet a scoiálne siete. Ak Vám však ide hlavne o volania a sms, tak neodporúčam. Ak Vám však ide hlavne o internet, tak naopak doporučujem. Cena je totižto 20- 30 eúr za mesiac. Za internet v mobile celkom slušná cena.
IV.    ISIC– týmto paušálom by ste sa mali zaoberať, pokiaľ ste vlastníkmi karty ISIC, ITIC, alebo EURO 26. Cena je 9 eúr mesačne.
Čo sa týka internetu a televíze, budem sa venovať iba balíkom , ktoré poskytujú tieto služby 2 v 1. Pretože danú službu som si vybral aj ja a celkovo si myslím, že je najšikovnejšia.
peníze na mobil
Spoločnosť Orange nám poskytuje túto službu za cenu 19 eúr mesačne. Na začiatku však zaplatíme 28 eúr, kvôli poplatku za montáž. Počet TV staníc je 62, rýchlosť sťahovania 250 Mbit/s. TV balík obsahuje aj stanice v kvalite HD. Stanice v HD sú následovné: Markíza, STV1, STV2, Doma, TV Joj, Joj Plus, Dajto, TA3, ČT1, ČT2, ČT24, Arte, Eurosport, Wild a Nova International.