Rozžiarte sa

Je vaša denná líčiaca rutina len krycí krém, na to púder a ďalej už vašu tvár neriešite ? Chyba! Chcete to zmenu. Upustite od vašej doterajšej tradície a uvidíte, že budete sama spokojná. Ak chcete aby vás celkový výzor vypadal byť naozaj dokončený, použite aj čosi naviac. Jednoducho sa rozžiarte! To sa dá niekoľkými spôsobmi. Keď budete vedieť ako na to uvidíte že okamžite zaujmete.

model
 
Rozjasňovač ako na to stvorený  
Rozjasňovač je zázračná kozmetická vecička, ktorá vašej pleti pridá akýsi šmrnc. V súčasnosti sa mu nevenuje až taká pozornosť ako by sa mala. Veľa žien si myslí, že na také veci nemá čas, rýchlo sa na seba nanesú krycí krém a utekajú či už práce, alebo za inými povinnosťami. Ani nedajú tomuto zázraku šancu. A pritom naniesť ho na tvár vám nemusí zabrať ani minútu!
Použitie:Jeho použitie je jednoduché. Dá sa nanášať na viacero miest na tvári. Napríklad pod obočie, do stredu čela, nad lícne kosti, či do kútiku oka. Tým vaše oči úžasne rozžiarite.

make-up

Púdrový alebo tekutý rozjasňovač
Výber je len na vás, podľa toho, ktorý vám viac bude vyhovovať. Púdrový sa najlepšie aplikuje štetcom a dá sa použiť aj na väčšie plochy na tvári. Tekutý sa nanáša prstom a len na menšie plochy. Ak by ste chceli rozjasniť väčšiu plochu tváre, je ideálne ho zamiešať do makeupu.
 
Použite aj farbu na líčka
Existujú rôzne druhy líceniek.
Krémová – jej výhoda spočíva v tom, že výborne hydratuje pokožku. Môžete ju naniesť štetcom, hubkou, či aj prstami. Jej aplikácia je jednoduchá.  
Púdrová – odporúča sa nanášať iba štetcom.
Guľôčky – zoženiete ich v rôznych farbách.Na suchú pleť sa použiť ale neodporúčajú.  

kosmetika

Použitie:Jednoducho nanesiete na líce kosti. Pomôže vám ak sa pri tom usmejete, alebo vtiahnete líca do seba. Samozrejme to nepreháňajte, lebo ako sa hovorí, „ menej je niekedy viac“.
 
Na čo ešte čakáte? Utekajte do obchodu a rozžiarte sa! 🙂