Milujem ťa, aj keď…

Celý život blúdime po svete. Hľadáme niečo, čo je výnimočné pre nás, niečo čo nás bude napĺňať. Hľadáme niekoho, pri kom sa budeme cítiť fajn, úžasne, výnimočne no najmä milovane. Záleží, ale na tom, kde tú osobu stretneme? Povedala by som bez nadýchnutia, že nie. Ale možno, keď sa na to pozrieme z iného uhľa pohľadu aj áno.

pár

Muži sú ako aj ženy pri rôznych typoch situácií rozliční. Dokážeme, ale milovať všetky jeho stránky? A čo ak nie? Znamená to, že ho nemilujeme? Na toto ti žiaľ odpoveď nedám, ale poďme si tie stránky rozobrať.
Zamiluješ sa doňho a je úžasný. Správa sa k tebe milo. Vždy je pozorný, úctivý, tolerantný a možno s miernymi zábranami, aby bola jeho dokonalosť úplná. Keď si s jeho rodinou je stále rovnako milý a úžasný. Ty ho miluješ zo dňa na deň viac a viac. Dokonca si obľúbiš aj jeho rodinu.

Zoznámenie s jeho kamarátmi síce trochu potrvá, predsa je to jeho teritórium čisto chlapské, kde ženy nemajú čo robiť. Pri kamarátoch sa z neho stáva vtipný, vysmiaty a vždy dobre naladený chlapík, ktorý si rád zafrajeri a zavtipkuje s obľúbeným vtipom. Tu ho vidíš uvoľneného. Určite vieš ako sa s nimi asi cíti, veď aj ty máš predsa kamarátky.

A čo alkohol?Nerady vidíme svojich drahých podgurážených čo i len trošku. Stáva sa z neho veľmi úprimný ničomu sa nebrániaci človek. Cíti sa ako hrdina a zrazu má pocit, že vám musí toho veľa povedať a to isté čaká aj od vás. Mne osobne v tomto momente prebieha hlavou len strach oňho a o to čo zas vyvádzali. A nie, aby som sa zaoberala sladkými rečičkami o tom ako ho ľúbim. Chlapi zamyslite sa, vyjadriť city sa dá aj v lepších situáciách ako sú tieto. Ja v takomto momente nedokážem vyjadriť svoje city. Čo ak toto je tá situácia, v ktorej máme pocit, že ho neľúbime?? Je to zlé? Znamená to, že sme si neni súdení? Ale možno sa len bojíme oňho a niekedy aj o seba a o náš vzťah, pretože alkohol vzťahy ničí už desiatky rokov.

alkohol

A tak ťa prosím drahý môj, ver mi,
že ťa milujem stále, vždy a vždy aj budem,
ale trhá mi srdce, keď ťa vidím takto.