Program na optimalizáciu a čistenie počítača


Ide o program z názvom HDCleaner ktorý sa postará o všetko čo potrebujete. Poďme sa na neho bližšie pozrieť.
 
zabezpečení

·         Stiahnutie
Tento program si môžete legálne stiahnuť na internete pod stránkové HDCleaner. Jednoduchý download zvládne asi každý. No pre tých menej skúsených použite tento návod. Kliknite na tlačidlo stiahnuť a zobrazí sa v prehliadači okno na umiestnenie súboru. Uložte si ho na pracovnú plochu , aby ste ho potom nemuseli hľadať. Stihne sa Vám súbor v archíve ktorý potom v počítači rozložíte.
 
·         Inštalácia
Keď si rozkladať archív , určené si znova cestu na pracovnú plochu. Potom už postupujte podľa návodu v inštalačnom okne.
 
·         programe
Hneď po inštalácii si program spúšte. Hneď vidíte karty z rôznymi funkciami . Karta Dashboard je na analýzu , ktorá rieši problémy s harddiskom a inými zariadeniami pripojením ku pc napríklad Usb alebo externý harddisk.
 
Ďalšia karta Clearing je na samotné čistenie počítača. Ak máte súbory ktoré nepoužívate , vďaka tejto aplikácie sa ich rýchlo zbavíte. Taktiež sa tento program pozrie aj na register a na trvali odstráni súbory ktoré už nepotrebujete.
 
 Karta Tools je karta z nástrojmi. Tu nájdete kopec iných mini programov ktorý Vám uľahčia prácu z počítačom. Napríklad zrýchľuje štart systému Windows , odstraňuje vírusy z počítača a podobne.

virus
 
Karta Extra hovorí sama o sebe. Nájdete tam ďalšie ponuky na správu počítača. Napríklad odinštalovanie nepotrebných programov , analýza aktuálnych softvérov , riešenie problémov počítača , záloha údajov po obnove počítača mnohé iné .
 
Okrem toho sa môžete pozrieť aj do samotného nastavenia programu. Môžete si nastaviť vzhľad programu , upraviť nastavenia , ako potrebujete atď. Stačí sa s programom pohrať aby fungoval podľa vašich predstáv.

záměk
 
Ako som už písal tento program sa dá jednoducho stiahnuť z internetu a obsahuje niekoľko. Jazykov , vrátane slovenčiny a českého jazyka.