Praktická zábava na zlepšenie nálady

Som si vedomý, že prenosné zariadenie, cez ktoré môžete prehrať hudbu a MP3 súbory, už dnes nikoho neprekvapí. Ale nechýba vám tak trochu tá praktická a jednoduchá podoba MP4 prehrávača? Mne aj áno a zrejme nie som sám, pretože i dnes máme ešte na trhu veľký výber takýchto produktov. Ešte stále nevymierajú, skôr naopak, držia sa a svoje miesto v elektro predajniach majú vždy, vravíme i o nových výrobcoch a modeloch týchto dobre známych, jednoduchých a praktických prehrávačov.

muzika

Viem, dnes vlastníme mobilné zariadenia, máme v nich prístup na internet, filmy, aplikácie, samozrejme i hudbu. Ale oproti MP3/MP4 prehrávačom sú pomerne veľké a dobre vieme, že tým dnešným novým mobilom stačí, ak nám raz spadnú a už sú zničené. V najlepšom prípade budeme chodiť s veľkým, no popraskaným displejom. Pritom takýto mobil stojí i dosť peňazí a mrzelo by nás, ak ho pri nejakej aktivite pokazíme, či rozbijeme. Inak, stáva sa to docely bežným a  reálnym, tieto nové mobily sú dokonca známe svojou labilitou.

Pokiaľ teda máte chuť ísť si zabehať, či prejsť dlhšiu trasu na bicykli, korčuliach, alebo vykonávať podobné aktivity, veľmi praktickou pomôckou je skôr takýto MP3/MP4 prehrávač. Dnes majú dostatok pamäte, dokonca majú i slot na pamäťové karty. Sú ozaj praktické na prenos, nejaký pád či okamžité rozbitie displeja nám v takej miere nehrozí.

generace

Tieto prehrávače zostávajú opäť obľúbené a to z dôvodu, že dnes sa dostáva do obľuby i popularity hovorené slovo. Pokiaľ niekde trávite dlhší čas, môžete si stiahnuť nejaký zaujímavý rozhovor, prejav, či čítanie z knihy a je to podobné, akoby ste čítali, no pritom nemusíte sedieť, môžete si robiť prácu, športovú, či ľubovoľnú aktivitu. A pokiaľ vás hovorené slovo nezaujíma, prakticky ju využijete i na počúvanie množstva vašej obľúbenej hudby.

•         Takéto prehrávače dnes kúpime za 45 Euro,  no určite i menej. Ako pomocníci pri určitých akitivitách a pohybe sú ideálne.