Posuvné dvere vás rozdelia, ale aj spoja

Dvere sú súčasťou takmer každého priestoru, no v niektorých modernejších interiéroch, prevažne ide o kancelárie a administratívu, bol donedávna trend veľkých otvorených priestorov. Ten však nevyhovuje každému, keďže sa v nich sústreďuje naraz veľké množstvo ľudí, a tak v týchto prípadoch prichádza na scénu pomoc v podobe predelenia týchto open-air priestorov dverami, ktoré to dokážu inteligentnou a nenásilnou formou. Vytvoria zaujímavé menšie priestory prostredníctvom originálneho funkčného prvku -posuvnými sklenenými dverami.

unnamed

Rozdeliť veľkú miestnosť na viacero menších sa dá mnohými spôsobmi, a jedným z nich je napríklad osadením presklenej steny s integrovanými posuvnými dverami. Ide o veľmi populárnu a v súčasnosti aj často využívanú možnosť uzatvorenia priestoru. Posuvné dvere majú oproti tým otváravým mnoho výhod, predovšetkým ide o ich funkčnosť a efektívnosť, ktorá tkvie v ich možnosti využitia aj v stiesnených priestoroch, nakoľko pri otváraní sa posúvajú po osi smerom do strany, čím vytvárajú možnosť efektívnejšieho využitia aj interiérov malých rozmerov. Ani dizajnovým prevedením v ničom nezaostávajú za inými typmi dverí, sú moderné a častokrát aj originálne. Hlavnou prednosťou sklenených dverí je ich priepustnosť svetla, takže sklenené posuvné dvere Lmmont.sk dokážu opticky zväčšiť každý priestor. Sú štýlové a oživia aj ten najnudnejší interiér, stačí len zvoliť nápaditý dizajn. O ten sa postará tlač priamo na sklo, pieskovanie alebo lepenie grafickej fólie či vlastnoručné skrášlenie a podobne. Základná číra či matná verzia je samozrejmosťou.

dvere s kľúčmi

Na výrobu dverí sa používa iba kalené bezpečnostné sklo, ktoré je základným predpokladom ich bezpečnosti pri každodennom používaní. Sklenené posuvné dvere sú štýlový doplnok, ktorý má dotvoriť interiér, dodať mu originalitu a zároveň plniť funkciu oddelenia jednej miestnosti od druhej pri zachovaní celistvosti interiéru a jeho presvetlenia.