Nechajte prepravu na profesionálov

Sťahujete sa? Potrebujete prepraviť tovar? Autodoprava Zvolen A-autodoprava vám s tým určite dokáže pomôcť. Zabezpečuje štandardnú aj expresnú prepravu tovaru nie len v rámci Slovenska, ale v rámci celej Európskej Únie, kde spoľahlivo a bezpečne dopraví váš tovar na určené miesto. Možno potrebujete previezť nábytok alebo iné nadrozmerné objekty napríklad v rámci sťahovania a aj v takomto prípade sa neváhajte obrátiť na profesionálov. Výhodou je, že nemusíte žiadať priateľov alebo známych aby vám so sťahovaním pomohli a nemusíte sa ani snažiť pomestiť vaše veci do osobných áut a míňať financie na benzín, keďže celkové presťahovania pravdepodobne vyžaduje viac než jednu cestu autom.

autodoprava Zvolen sťahovanie

Ďalšou z výhod je možnosť vybrať si väčšieho alebo menšieho auta z vozového parku firmy podľa množstva a rozmerov vášho tovaru. Vozový park tvorí Fiat Ducato, ktorý má nosnosť maximálne 1 000 kg a vnútorné rozmery zhruba 2x4x2 metre úložného priestoru, čím predstavuje perfektný prostriedok na sťahovanie. Ak potrebujete prepraviť tovar, ktorý nie je nadrozmerný alebo ho nie je veľké množstvo, v ponuke je aj Volkswagen Caddy, ktorého nosnosť je do 650 kg a so sklopenými zadnými sedadlami má objem 3 metre kubické.

sťahovanie autodoprava Zvolen

Objednať si tieto služby by už nemohlo byť jednoduchšie a pohodlnejšie. Okrem telefonickej objednávky môžete na stránke vyplniť formulár, kde vyplníte osobné údaje, dátum, kedy budete danú službu potrebovať, vyberiete si auto a miesto kam vám má tovar doniesť. V súvislosti s tovarom je potrebné uviesť aj o aký druh tovaru ide, jeho váhu a približnú vzdialenosť požadovanej destinácie. Následne dostanete od firmy vypracovanú cenovú ponuku a ďalej sa už o nič nemusíte starať. Bezpečné a spoľahlivé dopravenie vášho tovaru do požadovanej destinácie je samozrejmosťou ako aj kooperácia a príjemná komunikácia zo strany dopravcu.