Dovolenka v zime, najlepší nápad

Nemali ste v lete čas vychutnať si dovolenkové obdobie? Kto povedal, že k moru môžete ísť iba v zime? Hlavne, keď existuje toľko krajín, kde je teplo po celý rok. Do niektorých je dokonca lepšie cestovať v zime, pretože počas letnej sezóny je tam priam na nevydržanie teplo. Je jasné, že si musíte pred odletom zistiť veľké množstvo vecí, pretože asi budete cestovať prevažne do exotických krajín. No nie je to perfektné, oddýchnuť si počas zimy? Chcete vedieť, kam sa vám bude cestovať najlepšie? Máme pre vás zopár tipov.
 přístřešky na pláži
Bali
Keď sa povie Bali, tak asi každému napadnú nádherné scenérie z fotografií. Taká najzaujímavejšia je napríklad aktívna sopka Mount Agung vo vnútrozemí, ktorá je posvätná. Najlepšie sú však dlhé pláže, kam chodia surfovať surfisti z celého sveta. Je tu veľmi rušný nočný život, takže ak si chcete nielen oddýchnuť, ale sa aj zabaviť, toto je to pravé pre vás. V turistických rezortoch navyše nemáte problém dorozumieť sa po anglicky.
 racci a lehátka na pláži
Dominikánska republika
Kolombus nazval toto miesto rajom na zemi a mal na to dôvod. Nájdete tu všetko od hôr až po pláže. Na svoje si prídu priaznivci adrenalínových športov, môžu si vyskúšať úplne čokoľvek. Ak chcete len relaxovať, určite choďte na nedotknuté pláže. Nájdete tu aj veľké množstvo rastlín a živočíchov, ktoré neuvidíte nikde inde na celom svete. Nezabudnite vyskúšať nejaký vodný šport.
plachetnice při západu slunce 
Maurícius
Teplota v priebehu celého roku neklesne pod dvadsaťšesť stupňov. Opäť tu môžete nájsť raj pre surfistov, ale na svoje si prídu aj milovníci potápania, keďže sa na západnej strane ostrova nachádzajú koralové útesy. Nachádza sa tu aj veľké množstvo perfektných golfových ihrísk. Nezabudnite ochutnať miestne jedlá, pretože sa tu spájajú všetky svetové kuchyne. Maurícius je taktiež známy svojimi nízkymi cenami, tak na čo ešte čakáte?
 
Dúfame, že sme vás inšpirovali k tomu, aby ste si užili tú najlepšiu zimnú dovolenku.