Základné rady, ako vytvoriť svoje prvé WWW

Základne kroky k vytvoreniu svojej vlastnej webovej stránky, už nieje také ťažké. V dnešnej dobe si dokáže vytvoriť a rovno aj podnikať každý. Nemusíte byť IT , aby ste sa naučili, ako budovať webové stránky od začiatku.

www

Získajte svoje doménové meno

Prvá vec, ktorú musíte urobiť pred akýmkoľvek iným, je získať si doménové meno. Toto je meno, ktoré chcete dať svojmu webu. Ak chcete získať názov domény podľa seba, musíte zaplatiť ročnému poplatku registrátorovi právo používať tento názov. Niektoré stránky vám, ale ponúkajú aj domény zadarmo. Teda budete mať na výber.

pc

Určte si, aký webhost balík budete chcieť
Webhosting je v podstate spoločnosť,kde umiestnite svoje webové stránky do svojich počítačov, všetci na svete sa k nemu môžu pripojiť a prezrieť si ich. Budete sa musieť zaregistrovať na účet s webhostou. Mnoho web hostingov spoločnosti ponúkajú rôzne balíky, z ktorých niektoré sú zadarmo, ktoré sa zvyčajne zmestí takmer každý web hosting podľa základných potrieb. Niektoré populárne webhostingové spoločnosti s nízko-rozpočtovými štartovacími balíčkami už majú väčší rozsah možností pre váš začiatok.

sítě

Grafika
Akonáhle ste si vyriešili svoje doménové meno a webhosting, ďalším krokom je navrhnúť samotnú webovú stránku. Ak naberáte webového dizajnéra, aby to urobil za vás, môžete tento krok pravdepodobne vynechať, pretože táto osoba to zvládne vo vašom mene, ale budete si musieť zato zaplatiť. Hoci existuje veľa aspektov v návrhu webových stránok, ako začiatočník, prvým krokom je skutočne dostať niečo na web. Dolaďovanie, môže prísť po tom, čo ste zistili, ako zverejniť základnú webovú stránku. Editory, vám umožňujú vizuálne navrhnúť vaše stránky bez toho, aby ste museli riešiť technické detaily. Pracujú rovnako ako bežný wordprocessor.

Aby si ľudia vaše stránky všimli
Všeobecne platí, že ak je vaša stránka už prepojená s inými webovými stránkami, nemusíte ju dokonca odosielať do týchto vyhľadávacích nástrojov. Pravdepodobne ich nájdu sledujúc cez odkazy.