Veci, ktoré by mali muži robiť každý deň


Hrajte počítačové hry
Chceli ste niekedy väčší mozog? Podľa výskumu by mohlo byť odpoveďou hrať nové videohry. Po štúdii, ktorá sa vykonal v deväťdesiatych rokoch 20. storočia, zaznamenal zhrubnutie mozgovej kôry v prvých hrách Tetris.
V podstate nové úlohy a senzorický vstup aktivujú neurálne obvody a zlepšujú celkové zdravie mozgu.
Ideálny dôvod na hranie nových hier, zatiaľ čo predstierate, že budete robiť nejakú prácu pri stole.

oblečení

Cvičenia v panvovej oblasti
To nie sú len pre ženy. V skutočnosti by mohli zachrániť Váš život – no, aspoň sexuálny život.
Vedci testovali ľudí, ktorí trpia erektilnou dysfunkciou, čo im umožňuje pracovať s cvičeniami, ktoré trénujú svaly okolo vášho penisu, rovnako ako bicepsové zvlnenie trénuje vaše rameno. Počas troch až šiestich mesiacov získalo 40% erektilnú funkciu.

Noste niečo červené
Nie je to len preto, že Vám to ide k vlasom, ale preto, že je podľa vedecky dokázateľnejšou príťažlivosťou pre ženy.
Farba je už dávno symbolom statusu v ľudskej spoločnosti, ale tiež zvyšuje testosterón u mužskej dominancie aj v mnohých živočíšnych druhoch. Jednoducho povedané, je prirodzené, že vyzeráte dobre v červenej farbe (a vždy to stojí za to, pamätať si to pri výbere kravaty).

Skráťte si bradu (ale nikdy sa neohoľte)
Nie je to len červená, čo vás vedie vedecky atraktívnejšie pre ženy, ale aj tváre. Výskum uskutočnený na Univerzite v Novom Južnom Walesu zistil, že fúzy boli prirodzeným ukazovateľom na posúdenie mužských sociálnych a sexuálnych vlastností – ženy považovali za najatraktívnejšie mužov s ťažkým strniskom, zatiaľ čo plné fúzy označovali dobré rodičovské zručnosti a všeobecné dobré zdravie.

oblek

Majte veľa oddychu
Vedci študovali dve skupiny, ktoré vykonali úlohy za hodinu, a zistilo, že skupina, ktorá urobila krátke prestávky, bola lepšia.
Štúdia tvrdí, že rovnako ako konštantná senzorická stimulácia sa nakoniec zastaví pri registrácii – napríklad, ako prestanete si uvedomovať niečo ako pozadie televízneho šumu – schopnosť myslenia a bdelosti mozgu je rovnaká. Takže ak sa zameriavate príliš dlho na jednu vec stratíte koncentráciu.