Večer s „babami“ – nápaditý a uvoľnený

Čím ste staršie, tým ťažšie je nájsť si čas na takzvanú dámsku jazdu, ktorú už popravde tak veľmi potrebujete. Máte rodinu, manžela a kopu povinností, ktoré vám nedovoľujú si vyraziť tak často, ako kedysi. A práve preto vám chceme ponúknuť nápady, ako si takýto výnimočný večer čo najviac užiť. Nech sa páči!
Vyberte sa do reštaurácie. Ak si to môžete a chcete dovoliť, tak aj do luxusnej – do takej, do ktorej si konečne môžete obliecť svoje luxusné šaty, ktoré ste už tak dlho nemali na sebe. Dva v jednom – jednoducho výhra! Navyše konverzácia a príjemné jedlo alebo aj víno, to je rozhodne vzor príjemne stráveného večera.společenské šaty.jpg
Pokiaľ ste ale neposednejšia povaha, tak sa po večeri, alebo aj bez večere vyberte ešte tancovať. Ak pôjdete ako partia, tak sa dobre zabavíte a parket bude váš! Hlavne sa netreba zbytočne krotiť a hanbiť – to robíte v práci celé dni. Teraz ste sa prišli zabaviť!
Ak ste skôr dobrodružnejší typ, tak skúste vaše priateľky pozvať na nový trend – Escape the room. Spolupráca vám stuží vzťahy a výborne sa zabavíte. Je to perfektne strávený čas s vašimi obľúbenými ľuďmi a zároveň – kedy inokedy máte dovolené hrať sa?
Vyberte sa na výlet, či víkendový pobyt. Ak na to máte čas a financie, tak určite skúste spoločne spoznať nejaké nové mesto, či miesto.restaurace.jpg
Ak sa nechcete zrovna vybrať na úplne neznáme miesta, tak si spravte prechádzku po meste, v ktorom žijete. Spoločne môžete spoznať nové malebné zákutia. Navzájom si poukazujte čo sa vám páči a ešte si urobte aj fotografie, ktoré si necháte na pamiatku.
Alebo si urobte rovno stretnutie, kedy si spravíte fotenie. Ak môžete nejako svojim priateľkám zdvihnúť sebavedomie, tak je to tým, že im urobíte perfektný portrét! Ak máte navyše ešte aj umelecké, fotografické nadanie, môže to byť veľmi inšpiratívny večer, pri ktorom sa nielen zabavíte, ale aj poučíte a dozviete, aké techniky sa dajú použiť.