Strávte nezabudnuteľnú romantiku v Grécku

Vyhľadajte rozprávkovú romancu na gréckych ostrovoch či perfektný svadobný pobyt určený na letné slnenie počas celého roka. Preskúmajte druhú polovicu ostrovov na výletnej plavbe a vychutnajte si slnkom pobozkané pláže, vynikajúcu prírodnú krajinu, kozmopolitné strediská a tradičné dediny, alebo ochutnajte vynikajúce miestne jedlá. Santorini, Mykonos a Korfu patria medzi najobľúbenejšie romantické pobyty v Grécku, ale nezabudnite navštíviť zvyšok Egejských a Iónskych ostrovov!

moře

Nočný výhľad smerom k Solúnskemu zálivu
Vychutnajte si svoj drink alebo pohár vína na jednom z lodných barov, ktoré sa plavia v Solúnskom zálive popri pobrežiu historického mesta Solún. Toto kúpeľné mestečko rozhodne ukradne vaše srdce!

Výlet loďou po jazere Kerkini
Vyberte sa na nezabudnuteľný výlet loďou v prírode, v pokojných vodách jazera Kerkini. Toto umelé jazero sa nachádza len 35 km severovýchodne od mesta Serres, uprostred úžasného prírodného prostredia a ponúka krásny výhľad na pohorie Belesica. Kŕdle vzácnych druhov vtákov vám bude počas výletu robiť spoločnosť.

Prírodné kúpele na pláži Canal D\’Amour
Navštívte známu pláž Canal D\’Amour v Sidari na ostrove Korfu. Preskúmajte unikátne geologické útvary, plávajte v chladných vodách,  liečte svoje telo terapeutickým šedým bahnom zo skál a precíťte krásu prírodných kúpeľov pri pobreží.

Prechádzka na ostrove Spetses
Vydajte sa na lordský ostrov Spetses a vychutnajte si jazdu v kočiari po pobreží. Obdivujte sídla ostrova a oblasť starého prístavu. Zastavte sa na námestí Poseidonio a ochutnajte miestne mandľové sladkosti, ktoré sú tradične ponúkané na svadbách a iných veselých príležitostiach.

plachetnice

Historický Rhodos
Držte  sa za ruky so svojím blízkym a túlajte sa po kamenných dláždených uličkách stredovekého mesta na ostrove Rhodos a nechajte kúzlo rozprávkového okolia preniesť vás späť do stredovekých čias.
S toľkými romantickými aktivitami, by mohlo byť Grécko hodnotené ako perfektná voľba miesta pre strávenie medových týždňov či oslavovanie výročia. Uprostred úžasnej gréckej prírody nájdete ubytovanie v tradičných penziónoch, vidieckych turistických ubytovniach, luxusných hoteloch alebo turistických rezortoch, ktoré vám a vášmu partnerovi ponúkajú možnosť stráviť perfektnú grécku dovolenku.