Sťahovanie bez starostí

Sťahovanie je jednou z mnohých situácií v živote, kedy sa človek nezaobíde bez pomoci iných. Nosenie ťažkého nábytku alebo krabíc plných našich bytových dekorácií, tanierov a iných krehkých vecí nie je rozhodne práca pre jedného človeka. Ďalšou etapou sťahovania po balení sa je samozrejme preprava našich vecí do nového priestoru, čo tiež neraz vedie do zapeklitých situácií. Zmestí sa mi všetko do auta? Koľkokrát sa budem musieť vrátiť, kým všetko zanesiem? Tieto situácie sú o to horšie, keď potrebujete prepraviť nadrozmerný náklad a osobným autom to jednoducho nie je možné. Vedeli ste však, že existuje služba, ktorá vám s tým pomôže a prepraví všetky vaše zbalené veci z bodu A do bodu B spoľahlivo a bezpečne?

zbalené krabice sťahovanie

Sťahovanie v Banskej Bystrici už snáď ani nemôže byť jednoduchšie! Firma A-autodoprava poskytuje sťahovacie služby a prepravu tovaru nie len v rámci Slovenska, ale v rámci celej Európskej Únie. Tieto služby si viete objednať telefonicky alebo jednoducho prostredníctvom formuláru na webovej stránke firmy, kde vyplníte okrem osobných údajov aj informácie ako dátum, kedy budete danú službu potrebovať, miesto doručenia a auto z vozového parku, ktoré vám veci privezie. Z vozového parku si môžete vybrať auto na základe rozmerov a množstva nákladu. Pokiaľ ide o veľké sťahovanie a potrebujete prepraviť aj nadrozmerný náklad, ako napríklad nábytok, využite Fiat Ducato, ktorého nosnosť je maximálne 1 000 kg a jeho vnútorné rozmery sú 2x4x2 metre úložného priestoru. Pokiaľ nemáte veľké množstvo vecí a nepotrebujete prevážať nábytok, v ponuke je aj Volkswagen Caddy, ktorého nosnosť je do 650 kg.

sťahovanie od profesionálov

Pri vypĺňaní dotazníku budete musieť uviesť aj o aký druh tovaru alebo prevážanej veci ide, jeho približnú váhu a vzdialenosť požadovanej destinácie. Po odoslaní dotazníka dostanete od firmy vypracovanú cenovú ponuku a sťahovanie máte vybavené. Už nemusíte žiadať rodinu, či priateľov o pomoc alebo požičanie auta a môžete nechať prepravu vašich vecí na profesionálov.