Sklo-najčistejšia línia bez rušenia

Sklo pôsobí celkovo čistým dojmom a práve to Vám aj dá. Sklenené zábradlie na balkón, či sklenené zábradlie na schody Vám prepustia svetlo a opticky zväčšia priestor. Okrem týchto nemalých výhod Vám poskytnú bezpečnostné opatrenie a vy si tak môžete užívať bezpečie a priestor zároveň. Sklenené zábradlie je vyrábané z tvrdeného kaleného skla, ktoré je vysoko odolné pri mechanickom poškodení. Z bezpečnostného hľadiska ak by aj došlo k jeho rozbitiu, nie je možné sa na tomto skle nijako poraniť, po rozbití sa totižto roztriešti na milión drobných kúskov.

rozbité sklo

Ale nemyslime na tie najhoršie scenáre a poďme sa teda pozrieť na pozitíva tohto zábradlia. Sklenené zábradlie je vyrábané v čírom, mliečnom a pieskovanom prevedení. Samozrejme vieme vyhovieť klientovi, kedy je možné si objednať toto sklo aj s pieskovaným motívom, ktorý sa hodí do Vášho interiéru, poprípade exteriéru. Spokojnosť klienta je u nás na prvom mieste.

vzdušná terasa

Uchytenie a teda ukotvenie týchto sklenených zábradlí je pomerne možné v dvoch variantoch. Prvým variantom je ukotvenie skleneného zábradlia je na bodové úchyty, ktoré sú štandardne dodávané v nerezovom prevedení. Druhý spôsob kotvenia skleneného zábradlia je pomocou hliníkových profilov, kde sa nám núka viacero možností. Okrem iných je možné tento hliníkový profil,,zapustiť,, do podlahy, kde výsledný efekt bude spočívať v tom, akoby sklo vychádzalo priamo z podlahy, respektíve z dlážky, čím zároveň dosiahnete najčistejšiu a neprerušovanú líniu prechodu medzi dlážkou a sklom. Takto ukotvené sklenené zábradlie Vám zabezpečí plnú funkčnosť a 100% bezpečnosť. Samotná údržba takéhoto skleneného zábradlia je absolútne nenáročná. Spočíva v občasnom umytí samotného skla pomocou vlažnej vody s prídavkom saponátu ako je napríklad jar alebo pur. Touto vodou stačí jemnou handričkou sklo poumývať od nánosov nečistôt z okolia a to následne vysušiť pomocou stierky určenej na sklo, poprípade mäkkou handrou utrieť zvyšky vody. Kontaktujte nás kedykoľvek a mi Vám radi zodpovieme na všetky otázky a nájdeme spolu s Vami najvhodnejšie riešenie pre Vás.