Silu séra oceníme aj na vlastnej pleti

Kyseliny, výťažky z rastlín a minerálov z mŕtveho mora patria k základným zložkám mnohých krémov či iných prípravkov určených na ošetrovanie pleti. Séra sú ich súčasťou a mali by ich používať ženy, ak si chcú udržať krásnu, sviežu a zdravú pleť. Zrelá pleť si navyše vyžaduje aj starostlivosť smerom k eliminácii vrások, teda prostriedky s anti-agingovými účinkami.

Jemná konzistencia a ľahké dávkovanie

V snahe dodať pleti čo najviac a najkvalitnejších účinných látok by sme mali zaradiť do pravidelného ošetrovania aj aplikáciu séra na tvár, pretože pleť rozmaznáva, dostatočne hydratuje, na rozdiel od bežných krémov sú séra oveľa efektívnejšie v účinkovaní aj v hlbšej vrstve pokožky, kam sa lepšie vstrebávajú vďaka svojej jemnejšej konzistencii. Zloženie krémov je podobné, no v sérach sa nachádzajú aj prírodné oleje, ktoré sú obohatené o množstvo výživných látok. Pokožka zrelej ženy si tak bude aplikáciu niektorého zo sér veľmi pochvaľovať a odplatí sa vám svojou pružnosťou, pekným tónom, mladším vzhľadom a menším počtom nových vrások, poradí si aj s pigmentovými fľakmi a stopku dá aj rozličným nevzhľadným poškodeniam pleti.

Zloženie krémov a sér je výsledkom dlhodobého skúšania vplyvu rozličných látok, vitamínov a minerálov na pokožku, ich koncentráciu, pomer a množstvo, ktoré je efektívne a dostatočné na zabezpečenie všetkého, čo zdravá pleť potrebuje. Do výsledného zoznamu sa tak dostal zlatý prášok, prírodný olej, zelený čaj, kyselina hyalurónová, výťažky z minerálov z Mŕtveho mora či z petržlenu a spolu tvoria veľmi účinné liftingové anti-aging sérum na tvar Amourdeadsea. Jemu vďačíme za hladkú, hydratovanú a žiarivú pleť s mladistvým výzorom.

Hydratácia pleti je základ

Krása, zdravie a mladistvý vzhľad je méta, ktorú sa snažia dosiahnuť ženy v zrelom veku, pretože rokmi sa pokožka pomalšie regeneruje, rýchlejšie vysychá a to má vplyv aj na tvorbu vrások, takže ak jej dodáme viac vlhkosti a všetky ostatné potrebné výživné látky, bude to mať oveľa jednoduchšie. Séra sa na pleť nanášajú v malom množstve, ktoré končekmi prstov rozotrieme alebo jemne vklepeme do pokožky tváre, krku a dekoltu, okoliu očí sa treba vyhnúť. Potom je vhodné aplikovať aj denný alebo nočný krém rovnakej značky.