Revolúcia v online pozeraní filmov

Fanúšikovia filmov v originálnom znení zbystrite vašu pozornosť. Už viac ako pol roka je služba Amazon Prime Video sprístupnená v 200 krajinách sveta, medzi ktorými konečne nájdeme aj naše milované Slovensko. Vďaka nej už nebudete musieť sledovať nelegálne kópie filmov či seriálov, ale pozriete si ich úplne legálne v originálnom znení a dokonalej HD kvalite a to bez príplatku. Na trh teda prichádza nová konkurencia už rozbehnutým spoločnostiam, ktoré si doposiaľ s poplatkami nemuseli robiť starosti, pretože nebol nikto na trhu kto by im vyfúkol klientov. Ale situácia sa mení a čoskoro zistíme ako sa rozbehne nekompromisný boj medzi online poskytovateľmi filmov a seriálov aj na Slovenskom trhu. 
muž s tabletem
Koľko za službu zaplatíte ?
Služba Amazon Prime Video prišla s neuveriteľnou uvádzacou cenou, ktorá bola stanovená na 2,99 € na mesiac počas prvého polroka. Zdôrazňujem, že táto cena je ešte stále aktuálna aj po uplynutí pol roka no bolo oznámené, že sa čoskoro zvýši na 5,99 € na mesiac. Stále je aj táto zvýšená cena takmer o polovicu lacnejšia ako majú konkurenčné spoločnosti akými sú Netflix alebo HBO GO. Čo na to poviete ?  
domácí kino
Ako to funguje ?
Spojazdnenie tejto služby nie je nič zložité. Stačí splniť iba dva jednoduché kroky a môžete sledovať filmy či seriály tak dlho ako Vám oči a ostatní členovia domácnosti dovolia. Na to, aby ste mohli túto službu využívať si potrebujete zriadiť iba účet Amazone Prime a stiahnuť aplikáciu Amazon Prime Video, ktorá je dostupná pre iOS, Android a Amazon. Službu môžete využívať a podporovať by ju mali postupne aj niektoré inteligentné televízory značky LG a Samsung. Keď sa prihlásite do Vášho konta, môžete nielen sledovať obsah dostupný v našej krajine ale tiež aj sťahovať videá pre neskoršie pozretie, keď budete off-line. Táto možnosť znie veru veľmi lákavo. Ničím nie ste obmedzovaní.