Prečo o tom nechce hovoriť?

Problémy s erekciou trápia skutočne veľmi veľa mužov, no len máloktorý je ochotný o tom narovinu prehovoriť. Niet sa im čo čudovať, je to skutočne veľmi ťažké a mnohí muži majú pocit, že práve toto je to, čo z nich robí chlapov. Kým potom sú, keď majú problémy aj s týmto? Ženy to často vôbec neberú tak tragicky, snažia sa svojich partnerov povzbudiť najviac, ako len môžu. No napriek tomu to niekedy nestačí. Keď sa chlap necíti dostatočne mužný, je veľmi potrebné, aby ste tomu nejakým spôsobom pomohli. Ale ako pomôcť, keď sa o tom odmieta rozprávať?

sexy žena

Je veľmi ťažké skúsiť pomôcť niekomu, kto sa tvári, že o pomoc vôbec nestojí. To však neznamená, že sa budete vzdávať. Keď s vami odmieta komunikovať, musíte to skúsiť nejakým iným spôsobom. Jednoducho tak, že ho to nepoloží, že bude napriek všetkému schopný nechať si pomôcť, aj keď to urobíte iba nepriamo. Čo keby ste mu skúsili, len tak mimochodom, umiestniť niekde brožúrku s cialis? Pokladáte to už veľmi pritiahnuté za vlasy alebo ste práve dostali skutočne geniálny nápad? Je len na vás, ako s týmto všetkým naložíte, no verte tomu, že ak váš chlap potrebuje pomoc, je to naozaj iba na vás a musíte to urobiť.

milování

Keď to urobíte nenápadne, je veľmi veľká pravdepodobnosť, že si absolútne nič nevšimne a vy sa nebudete musieť báť toho, ako na to zareaguje. Ste raz jeho partnerka, tak predsa musíte brať ohľad aj na jeho pocity, no nie? Keď si však raz nechce dať pomôcť, tak občas musíte zobrať iniciatívu do vlastných rúk a sami skúsiť, čo to dá. Musíte si predstaviť, ako by ste sa asi na jeho mieste cítila vy. Čo by ste od neho očakávali? Ako by ste chceli, aby zareagoval? Verte tomu, že občas vám také jemné postrčenie príde skutočne veľmi vhod. Potrebujete len kúsok pomoci a uvidíte, čo sa zrazu začne diať. Tak sa nebojte a skúste to.