Povedzte, ako si oznámenie predstavujete a ostatné už nechajte na profesionálov

Prípravy na svadbu zaberajú veľa času už dávno pred dňom „D“. Vybaviť a zabezpečiť treba mnoho dôležitých súčastí svadby, od rezervácie termínu na úrade či v kostole cez sálu na hostinu až po svadobné menu. Na svadbu sa pozývajú aj hostia alebo im snúbenci len oznámia, že sa budú brať, a vtedy je potrebné dať vyrobiť svadobné oznámenia a pozvánky.

svadobné oznámenie

V tomto prípade je najlepšie obrátiť sa na profesionálov, ktorí s tým majú skúsenosti, dokážu vaše návrhy a predstavy prevteliť do reálnej pozvánky či oznámenia, ktoré potom vytlačia a vy ich už len rozpošlete. Firma, ktorá sa týmito návrhmi zaoberá, vám dá na výber z tlačených pozvánok na kvalitných papieroch, ale aj oznámenia o svadbe, vinety na fľaše či menovky na svadobné stoly a podobne. Ponúknu vám tie najkrajšie grafické návrhy, druhy písma, farebnosť a typ papiera a to všetko po konzultácii s vami. Všetky vaše pripomienky a návrhy upravia a až po vašom odsúhlasení sa začne s ich tlačením.

Každý z nás má inú predstavu o tom, ako by svadobné oznámenie malo vyzerať, niekto ich chce mať v klasickej podobe, iný zase túži po moderne vypracovanom či vtipnom oznámení, niekto si tam možno chce nechať urobiť svoj portrét, nič z toho nie je problém aj zrealizovať. Profesionálni grafici dokážu všetky svadobne oznamenia https://www.graphicsoul.sk/svadobne-oznamenia/ myšlienky upraviť do graficky uhladeného celku, aby bol výsledok adekvátny udalosti a hlavne aby boli spokojní snúbenci.

zásnubné prsten

Dohodnúť sa musia predovšetkým budúci mladomanželia, na aký papier si ich dajú vytlačiť, či na hladký biely, lesklý, či matný alebo so štruktúrou či v perleťovej bielej farbe. Častokrát sa na oznámeniach nachádza aj čipka či iné ozdoby, no v tejto firme sa na papier nič nelepí, všetko je pekne vytlačené, takže časom mená ani čo odpadnúť či odtrhnúť sa. Za grafikmi nemusíte chodiť osobne, všetko je možné dohodnúť aj online z pohodlia vašej obývačky. Vzorku papiera vám v prípade vášho záujmu tiež vedia poslať prostredníctvom pošty, aby ste si boli istí, že je to práve ten druh, ktorý ste si vybrali. Vašou úlohou bude už len ich poslať a svoj svadobný deň si užiť.