Posuvné dvere vám ušetria množstvo priestoru

Nielen, že vám posuvné dvere prakticky ušetria množstvo priestoru v interiéri, ale môžu byť aj úžasným interiérovým prvkom alebo až dominantou priestoru. Sklo je materiálom, ktorý ako jediný dokáže prepúšťať svetlo. Preto sa dvere zo skla stávajú výhodnejším variantom práve v priestoroch a zákutiach, ktoré chcete, aby napriek predeleniu zostali plné slnečnej energie a aby neboli tmavé. Táto praktická funkcia im dáva neporovnateľnú výhodu oproti iným materiálom.

Sklo je zároveň veľmi elegantné svojim leskom a odrazom obrazu. V modernej architektúre má dnes veľmi obľúbené miesto. Vysoké presklené budovy sú toho dôkazom v každom väčšom meste. Sklo sa nepoužíva len v administratívnych budovách, nájdete ho aj v luxusných hoteloch alebo moderných domoch a stavbách. Hodí sa naozaj takmer všade.

balkon so sklenenymi dverami

Posuvne sklenene dvere LMmont

Ak sa rozhodnete pre sklenené dvere vo svojom projekte, či domove, neváhajte kontaktovať firmu LMmont. Vyrobí vám posuvné sklenené dvere tak povediac na mieru. Môžu byť uchytené rôznym spôsobom a rovnako môžu mať aj rôzny dizajn a prevedenie. Sklenené dvere nemusia byť len číre, lepšie je zakomponovať do prevedenia matné časti alebo vzory, či obrázky pieskovaním, aby sa vám nestalo, že do nich nechtiac vrazíte. Sklo vám vedia v LMmont upraviť aj potlačou.

Neváhajte a pozrite si na webe LMmont fotky z krásnych realizácií rôznych sklenených posuvných dverí, ktoré firma v minulosti robila pre svojich klientov. Nechajte sa inšpirovať, pokiaľ nemáte vlastnú predstavu. Sklenené posuvné dvere sa dajú vyrobiť naozaj v rôznych prevedeniach a do rôznych interiérov.

obyvacka s presklenymi dverami

Aká je cena posuvných sklenených dverí v LMmont?

Cenovú kalkuláciu vám radi pripravia na vyžiadanie. Záleží na mnohých faktoroch ako sú rozmery, uchytenie skla, povrchová úprava a podobne. Sme si však istí, že budete rozhodne spokojní.