Plastové obálky dorazia aj na kraj sveta neporušené

Služba, ktorú využívame všetci, posielanie pošty, je proces, ktorý prebieha nonstop. Zásielky, listy, balíky či iné druhy poštových služieb sú neoddeliteľnou súčasťou fungovania modernej spoločnosti, preto niet divu, že aj táto oblasť podlieha modernizácii. Bežného zákazníka pošty zaujímajú napríklad možnosti balenia tovaru.

Škatule používame len výnimočne

Plastové obálky sa do povedomia zákazníkov pošty dostali už pred viacerými rokmi, no stále je čo vylepšovať, a tak vynálezcovia prichádzajú s vylepšeniami, aby spĺňali vysoké nároky zákazníkov. Zásielky, posielané v rámci Slovenska, ale aj do zahraničia, je potrebné zabaliť dôkladne, aby vydržali cestu počas prepravy, kedy dochádza k manipulácii s nimi a prichádzajú so styku aj s poveternostnými vplyvmi ako je dážď, mráz, prach či iné nečistoty alebo silné slnečné žiarenie.

Najvhodnejšie zabalený tovar je ten, ktorý sa cestou putovania k adresátovi nestratí, neznehodnotí a dorazí včas. Plastové poštové obálky tieto podmienky spĺňajú, sú vzduchotesné a odolné vode, pretože sa uzatvárajú lepiacim pásikom, ktorý je súčasťou každej obálky, dnu sa nedostane ani prach či iné nečistoty a nič sa z nich nevytratí a nevysype. Dovnútra je možné vložiť napríklad sypké hmoty, tlačoviny, knihy, drobné súčiastky, bižutériu či kozmetiku alebo aj menší textil, pretože sa vyrábajú vo viacerých veľkostiach. Takisto je na výber aj viac hrúbok plastu, 50, 60, 70 a 90 mikrometrov.

Biela je jednou z farebného spektra

Obálky perfektne ochránia svoj obsah pred zrakmi nepovolaných čiernou vnútornou stranou, plastová obálka 2packsk ktorá je nepriehľadná, no povrch môže byť farebný v širokej palete farieb, obálky sa vyrábajú s uchom alebo bez neho či recyklované a v balení sú k dispozícii s 10, 100 alebo 200 kusmi. Lepiaci pásik je súčasťou každej obálky a je to uzatváranie, ktoré je jednorazové, teda nedá sa používať opakovane, ale je o to spoľahlivejšie. Už nijaké kartónové škatule, nebudete potrebovať ani špagát na ich previazanie, spoľahnite sa na plastové obálky a vaša zásielka bude doručená v poriadku.