Nórske svetre z ovčej vlny, ktoré skutočne zahrejú

No nech ste kdekoľvek, v našich svetroch v štýle hygge z novej kvalitnej ovčej vlny sa budete cítiť komfortne a pohodlne ako pri domácom relaxe. Vlna je materiál starý ako svet sám a práve vďaka svojim jedinečným vlastnostiam nestratil na obľúbenosti, práve naopak – je čoraz viac a viac vyhľadávaný. Vlna je materiál čisto prírodný s termoregulačnými schopnosťami čo znamená, že v zime úžasne zahreje, no pritom neprehreje telo tým, že je schopná prebytočné teplo odvádzať.

teplý sveter

V nórskych svetroch s jedinečnými škandinávskymi vzormi sa budete cítiť ako v bavlnke a neskutočne príjemne a mäkko. Sú vyrábané priamo v Nórsku pod značkou NORWOOL a na náš trh sa nám ich podarilo priniesť priamo od dodávateľa. Svetre z tej najkvalitnejšej ovčej vlny vyrábané už 45 rokov tými najskúsenejšími. Svetre, ktoré zahrejú nielen telo, ale aj dušu vďaka svojmu hebkému a komfortnému dizajnu a vtiahnu Vás do štýlu hygge – čiže pohody, pokoja a relaxu.

svetre na vešiakoch

Tieto výnimočné svetre oceníte nielen doma pri leňošení a oddychu ale aj vonku pri akýchkoľvek aktivitách. Môžete sa na nich spoľahnúť pri športe, turistike, prechádzkach a všetkých ostatných outdoorových aktivitách, pretože si môžete byť stopercentne istí v jednom – chladno Vám určite nebude. A túto prednosť týchto nádherných svetrov oceníte hlavne pri dlhšom pobyte vonku počas chladných jesenných a zimných dní. Už sa viac nemusíte obávať toho, že prídete premrznutí „na kosť“, pretože komfort ovčej vlny Vás zahreje dostatočne nech ste kdekoľvek.

Naše nórske svetre NORWOOL potešia rovnako dámy aj pánov, väčšinou sú vyrábané v štýle unisex, takže obe pohlavia si nepochybne prídu na svoje. Či ich už chcete sami pre seba alebo ako darček pre niekoho iného, môžete mať istotu, že poteší. Najlepšie darčeky sú totiž tie dávané s láskou, tie ktoré zahrejú, vyvolajú pohodu a prinesú pohodlie.