Niečo pre introvertov

Medzi nami je stále viac a viac introvertov, ktorí veľmi neobľubujú spoločnosť. Je to úplne pochopiteľné a nie je na tom vôbec nič zvláštne. Niektorí ľudia sú jednoducho radi, keď sú sami a nepotrebujú mať okolo seba veľa ľudí. Ale aj títo ľudia sa chcú zabaviť, aj keď k tomu nepotrebujú spoločnosť. Viete, ako by ste sa mohli zabaviť aj bez ľudí? My áno a máme pre vás pár perfektných tipov.

 veselá kapela

1.       Chodievajte do divadla. Na to, aby ste chodili do divadla predsa nepotrebujete žiadneho kamaráta. Okrem toho je dosť možné, že si divadlo užijete omnoho viac, keď pri sebe žiadneho nemáte. Budete viac prežívať jednotlivé emócie každého herca a budete to jednoducho cítiť oveľa lepšie, ako keď sa budete musieť starať o niekoho, kto je práve vedľa vás. Určite na to myslite. Môže to byť pre vás perfektné kultúrne vyžitie.

2.       Čítajte knihy. Takýmto spôsobom môžete zažiť dobrodružstvo bez toho, aby ste vôbec vytiahli päty z domu. A uznajte, že je to naozaj veľmi atraktívne strávený čas, no nie? V priebehu pár minút sa môžete ocitnúť v úplne inom svete a je to len na vás, kam sa vyberiete. Určite však skúšajte rôzne žánre. Bude sa vám to páčiť.
ovečka v konzervě

3.       Umelecky sa realizujte. Nie je nič lepšie, ako stráviť čas tým, že budete písať poviedky alebo kresliť, alebo hrať na hudobný nástroj. Posilní to vašu inteligenciu, ale uvidíte, že budete vďaka tomu aj oveľa viac šťastný. Skúste to a uvidíte sami.
mávající žabák

Nenechajte sa odradiť rečami ľudí, ktorí vám tvrdia, že by ste mali tráviť viac času vonku. Toto je váš život a vy ste si vybrali, že sa radšej zabavíte sami a nikoho ku tomu nepotrebujete. Nebojte sa ukázať váš názor a vaše rozhodnutie. Všetko je to len na vás. Ak sa chcete zabávať sami, nájdite si koníček, ktorý vám bude vyhovovať. Možno tomu extrovertní ľudia okolo vás nebudú rozumieť, ale to už predsa vôbec nie je váš problém, no nie?