Nekreatívni Slováci – alebo služby, ktoré na Slovensku nikde nenájdete

Dnešná moderná doba je presýtená rôznymi ponukami od výmyslu sveta. Vždy sa však nájdu vynaliezaví ľudia, ktorí vedia zaplniť dieru na trhu a ponúknuť to, čo by napadlo len málokomu.

1.      Prenájom starej mamy
Ak ste zaneprázdnení rodičia, ktorí potrebujú pomôcť so svojimi ratolesťami, prenajmite si babku! Vo Virgínii a Texase sa ponúkajú na prenájom babičky, ktoré za poplatok dohliadnu na Vaše deti.
čokoládová lízátka
2.      Tester čokolády
Vysnívaná práca pre nežnejšie pohlavie? Nie je však taká dokonalá, ako sa na prvý pohľad zdá. Čokoláda sa nesmie jest vo veľkom, len ochutnať. Dôležité sú pauzy medzi jednotlivými ochutnávkami, príjem tekutín a konzumácia slaných potravín.

3.      Mazlením k zárobku
Obyvateľka New Yorku si vymyslela nezvyčajné služby. Hodinu a pol sa s Vami „pomazlí“ za 60 dolárov, avšak bez akéhokoľvek sexuálneho kontaktu! V dome sa vždy nachádza aj niektorý z jej rodinných príslušníkov, v prípade, že zákazník pochopil význam slova „mazlenie“ inak.

4.      Spánok, spánok, spánok!
Ak ste dobrý v písaní a zbožňujete spánok (kto nie?), tak je tu skvelá ponuka práce. Fínske hotely na testovanie svojich matracov zháňajú spáčov, ktorí otestujú kvalitu postelí. V prípade pozitívneho hodnotenia je jednoduché prilákať nových zákazníkov. Ktovie, či je možné si takúto službu objednať aj na Slovensku…

5.      Morská panna
Vaše dieťa oslavuje narodeniny a neviete, čo preňho vymyslieť? Ak máte bazén, problém vyriešený! Prenajmite si profesionálnu morskú pannu, ktorá predvedie svoje  ladné pohyby a určite očarí nie len detské publikum.
noční život
6.      Búrlivá noc za Vami? Pomôžeme Vám zbaviť sa „opice“!
Autobus Hangover Heaven, fungujúci každý deň, pomáha ľudom, ktorí to večer trošku prehnali s alkoholom. Vy si ich len objednáte a oni Vás vyzdvihnú – následne aj zázračne vyliečia (alebo sa o to aspoň pokúsia).
 
Zaplatili by ste si za niektorú z týchto služieb alebo by ste ju naopak, ponúkali? Možno sa budete čudovať, ale tieto služby naozaj majú svojich zákazníkov, dokonca sú ziskové a dokazujú, že nie každý nápad, ktorý sa zdá na prvý pohľad zlý, smiešny alebo zvláštny, nevie na trhu preraziť.