Nafukovanie matracov či pneumatík prenechajte kompresoru

Jar sa blíži a to je pre mnohých domácich majstrov signál na to, aby sa začali venovať prácam v záhrade alebo iným činnostiam, ktoré ich bavia a sú zároveň ich koníčkom. Majstrovať v dielni či zlepšovať prostredie okolo domu si vyžaduje čas, ale aj kvalitné náradie a nástroje, bez ktorých sa nijaký domáci majster nezaobíde.

2608-4862-screen-shot-2021-01-16-at-21-18-28

Dnes už nemusíte utekať do kamenného obchodu, aby ste nakúpili, čo potrebujete. Na internetových stránkach nájdete mnoho ponúk od predajcov, ktorí sa tejto oblasti venujú. Stačí, ak si ich stránky prelistujete a nájdete ryobi r18i 0 to, čo potrebujete, tovar si objednáte a ten vám privezú až domov. Internetový obchod pod názvom DMnaradie vám všetko toto ponúka, predáva výrobky od známych svetových výrobcov značiek Milwaukee, AEG a Ryobi. Sú to výrobcovia, ktorých výrobky poznajú majstri na celom svete, sú kvalitné a majú záruku originality. Z ich produkcie obchod ponúka záhradnú techniku, akumulátorové a elektrické náradie a príslušenstvo k nim.

product_748722

Mnohí domáci majstri sú aj motoristi, ktorí vlastnia motorové vozidlo, a tak si sú vedomí toho, že kompresor má v domácnosti nezastupiteľné miesto. Využiť ho je možné nielen na nafukovanie pneumatík auta, ale aj iných nafukovacích predmetov ako sú lôžka či matrace a podobne. Na spomínanej internetovej stránke obchodu nájdu kompresor značky Ryobi R18I-0 18V aku. Ide o akumulátorový kompresor, ktorý má duálnu funkciu: fúkanie a tlakovanie, ktoré umožňujú vysokým tlakom nafúkať nielen pneumatiky, ale aj nafukovacie predmety veľkých rozmerov. Ovládacie prvky sa jednoducho používajú, napríklad je možné nastaviť automatické vypnutie v prípade, že je vybavený digitálnym zobrazovaním tlaku, má možnosť pripojenia hadice k samostatnému výstupu s režimom odsávania, ktorý je vhodný použiť napríklad pri skladaní nafukovacích predmetov. Kompresor je vybavený aj prepínačom na voľbu nízkeho a vysokého tlaku a pohodlný prístup ku všetkým hadiciam, adaptérom či koncovkám umožňuje ich uloženie priamo na tele. Na výrobok je záruka 24 mesiacov.

Akumulátorový kompresor určite ocení každá domácnosť, pretože je prvou pomocou pri vyfúknutej pneumatike či spľasnutému lôžku, nafukovaciemu matracu alebo lopte.