Krása striebra v šperku

Kontrasty nie sú v šperkárstve výnimočné, priam naopak využívajú sa na zvýraznenie krásy šperku. Podobne je to aj so striebornými náušnicami s kamienkami. Farby drahých kameňov odrážajú a podporujú prirodzenú kovovú krásu striebra a dodávajú strieborným náušniciam jas, lesk, eleganciu a jedinečnosť.

glass-665379_640

Aj ponuka strieborne nausnice s kamienkami https://gameon.sk/strieborne-sperky/nausnice/33-31 sa vyznačuje výberom strieborných náušníc s farebnými drahými kameňmi, ktoré sú vkusne do nich zasadené.

Profesionálne spracovanie si všimnete na prvý pohľad, kamienky majú požadovaný lesk, lom svetla, tvar a štruktúru a strieborné náušnice vďaka nim pôsobia atraktívne. Kolekcia je vhodná na rôzne využitia, jemnejšie vzory sú primerané a dajú sa využiť aj vo všedný deň, atraktívnejšie a extravagantné prevedenia sú vhodné do spoločnosti a vkusne osadené farebné kamienky do primeranej veľkosti a tvaru strieborných náušníc využijete aj na obchodnom stretnutí.

Uzatváranie náušníc je v klasickom tvare na šroubovací závit, na dámsky patent, klipsový, puzetové uzatváranie alebo na spôsob jednoduchého zastoknutia.

Celá kolekcia je mimoriadne elegantná, pútavá a zároveň aj žensky pôvabná, takže zaujmete na prvý pohľad. Vložené kamienky hýria farbami, v ponuke nájdete aj pestré farby ako napríklad ružová, tyrkysová, zelená a mnoho iných. Tvary náušníc sú originálne alebo klasické, visiace alebo kruhové, drobné na nastoknutie alebo v ozdobnom tvare.

woman-5487237_640

Ich kvalita je výnimočná, punc a rýdzosť sú samozrejmosťou, vzory sú moderné a čo je dôležité všetky náušnice s kamienkami sú v primeranej cene, takže si môžete vybrať viacero typov podľa toho, ako ich využijete. Vždy budete vďaka ním elegantná a originálna, Váš šatník bude dokonale obohatený o vkusný a moderný doplnok.

Správnym výberom podčiarknete svoju osobnosť, vycibrený vkus a pozdvihnete charizmu.