Krajšia predsieň

»          Keď prídete do svojho bývania ako prvé vstúpite do pred siene. Je to prvá miestnosť v ktorá by mala očariť prvým dojmom  vašej návštevy. Prvotným dojem je veľmi dôležitý pretože je to vstupné do vášho bývania. Pravé preto by sme mali dbať na to aby aj pred sieň vyzerala na prvý dojem pekne a moderné. Pred sieň je súčasť bývania , ako aj iné miestnosti preto by sme mali zmodernizovať alebo upraviť  aj túto miestnosť.

nábytek
 
»          Táto miestnosť by mala byť veľká a priestranná aby sa v nej každý cítil ako doma. Mali by byť stále uprataná , a čistá teda na prvým dojem musí  vyzerať že sa o ňu staráte. Dvere sa musia otvárať dnu. Hneď ako otvoríte dvere , oči by Vám mali padnúť na dizajn , a pekne  moderné zariadenie.
 
»          Aby bola pred sieň komfortná môžete do nej umiestniť malú klasickú sedačku . Mali by slúžiť pred návštevu , ako pomôcka pri obývanú topánok. Taktiež môžete do nej umiestniť aj honosný koberec, ktorý nemusí byť príliš veľký a ani mali.  Mali konferenčný stolík na umiestnenie kľúčov , vešiak na zavesenie búnd a dáždnikov ,pripadne obrazy ktoré dotvoria celkový dojem modernej predsiene, alebo tiež môžete do pred siene umiestniť aj skrinku v ktorej môže slúžiť aj ako botník na topánky či na odloženie akýchkoľvek vecí.  Taktiež nesmieme zabudnúť aj na osvetlenie. Môžete použité rôzne lustre alebo bodové svetla aby ste do predsiene nevstupovali po tme.

dveře
 
»          Pri pred sieni v bytoch sa rozmery nedajú zmeniť. Ale aj mala predsieň sa dá upraviť podľa predstav. Nenájdeme v ňom žiadne okno a je to len malá chodbička ktorá smeruje do bytu. Ale dá sa zariadiť tak aby aj táto malá miestnosť vyzerala na prvý pohľad dobré. Koberec je jasná voľba . Mali stolík sa musí zmestiť všade. Moderných stolíkov je na trhu niekoľko len si musíte vybrať taký ktorý sa Vám bude páčiť. Ak sa páči Vám bude sa páčiť aj vašej návšteve.