Čip sem, čip tam, nám už je to všetko jedno

Mnohé dôležité služby smerujú k podobe, kedy nám budú poskytovať čipy, a to aj bez toho, aby sme mali právo povedať, že o čipovanie nemáme záujem. Skrátka budeme musieť využiť povinné i pre existenciu dôležité služby, a to aj s čipmi. Ak nemáš záujem, ži ako asociál, alebo v lese. Asi také bude stanovisko.
O nových službách poskytujúcich čip sa už stíha písať veľa pozitívnej reklamy a v určitých smeroch to môže byť výhoda, ale desivá je podstata, o ktorej sa v reklamách nedozvieme. Budeme dokonale pod kontrolou, ako také hračky na diaľkové ovládanie, ktorých má pod kontrolou ich majiteľ. Je to snom každej vládnucej elity, aby dokázali ľudí zorganizovať presne podľa svojich predstáv. Ak budú mať málo peňazí, ľudia im ich vyprodukujú, ak budú potrebovať zničiť určitú nevyhovujúcu skupiny ľudí, ľahko voči nej znepriatelia masy, ak bude potrebné, aby určité percento populácie zmizlo a nestálo ich peniaze, aj to sa dá zariadiť.

obvody

Dá sa vyvolať i vojenský konflikt a vojaci bojujú za falošný ideál a proti nesprávnemu nepriateľovi s vedomím, že bojujú za správnu vec.
Je to dúfam každému jasné, že takto svet už dlhé roky funguje, no s čipom bude manipulácia ešte jednoduchšia.

karta

Chcete využiť služby lekára? Pri operácii sa v 80tich rokoch neraz stalo, že človeku vsunuli do tela i čip a nebol o tom informovaný. Hlavne v USA, no sú prípady i z Česka. Taký čip dokáže ovplyvniť Váš organizmus a samozrejme i mozog. Našťastie na to nemálo pacientov prišlo a žiadalo vysvetlenie. Podobné čipy sa dávali i vojakom vo Vietname, aby sa „zbavili strachu“. Voperovali im do tela čip a ak ho aktivovali, z vojakov sa stali bojové stroje bez pocitu strachu a svedomia, niečo ako Terminátor.

 Naozaj chcete uveriť reklamám, kedy Vám chcú očipovať dieťa, v prípade, že sa stratí? Áno, za potrebu takýchto služieb sa mnohí bili a tvrdili, ako myslia na naše deti. Ja sa len bojím toho, ak by to začalo byť povinné. Chcete využiť finančné služby, kedy budete mať celý majetok na elektronickom účte a kartičku s čipom? Nie je nič ľahšie, ako takýto účet po rokoch človeku zrušiť či zablokovať. No odvážite sa potom proti niečomu zaprotestovať, ak Vám niekto ľahko zruší Váš účet? Výnimkou nie je ani nový očipovaný občiansky preukaz. Ten prezradí viac, než len Vaše údaje. A dnešné počítačové služby, či aplikácie Google? Tie Vás poznajú lepšie, než Vy seba sám.

centrum

Ale v takom Bitcoine i službách Google vidíme výhody, to áno. Samozrejme aj operácia a návšteva lekára je niekedy potrebná, pomocou občianskeho s čipom možno budeme môcť veci vybavovať prakticejšie, ale ten fakt, že len tak bez váhania poskytujeme naše súkromie, ten tu je. Otázne je, či to bude chcieť niekto zneužiť, alebo nie. Ak áno, cestu má už vytvorenú.