Komplexy z vlastného tela

O tantrických masážach sa hovorí ako aj o staroindických technikách liečenia dotykom, hrami so sexuálnymi energiami či tancoch zmyselnosti a vášne. Na rozdiel od klasických športových masáží tieto erotické masáže nemajú presne zadaný program a postup, ktorého sa musia tantrickí maséri a maséri striktne pridŕžať. Kúzlo spočíva v tom, že tantrický masér alebo tantrická masérka majú počas tantrického masážneho programu voľné ruky. To znamená, že ich nasledujúce kroky, pohyby a dotyky sa budú odvíjať od toho, ako na dané činnosti reagujete a podľa toho masérka vyhodnotí, čo má učiniť ďalej.

pár

Počas tantrických programov ste pod neustálym dohľadom licencovaného špecialistu alebo špecialistky, ktorá si pozorne všíma všetky vaše reakcie na dané podnety a rýchlo sa učí o tom, čo sa vám páči a čo preferujete. Krása týchto masáží spočíva predovšetkým v tom, že počas nich vyjde na povrch vaše skutočné, pravé ja, ktoré nič nepredstiera a ktoré je vo svojej podstate zraniteľné. Nie je ale potreba ničoho sa obávať; masérka k vám bude pristupovať s úctou a rešpektom, ktoré tantrizmus hlása a zároveň z vás nespustí oči. Stanete sa centrom diania; jej stredobodom vesmíru, o ktorý sa má postarať.

žena

Počas tantrickej masáže budú prečistené vaše čakry a i zbavené prípadných blokov od množstva nahromadenej negatívnej energie, s ktorou ste sa možno v poslednej dobe stýkali v pravidelných intervaloch. Bude potešené aj vaše telo. Vďaka tantrickým masážam sa učíme prijať samých seba, svoje telo v celej svojej kráse. Mnoho ľudí má s tým problém, pretože na sebe vnímajú chyby, ktoré pravdepodobne iní ľudia prehliadajú. Dôvody, z ktorých vznikajú komplexy z nášho vlastného tela môže byť viacero: traumy, hanblivosť, nespokojnosť s výzorom, nesprávnej výchovy, urážlivých poznámok z okolia či kvôli traumám z oblasti sexuality.