Jemnosť a čistotu bielej farby môžeme využívať pri každej príležitosti

Svadobné šaty majú tradične bielu farbu, čo symbolizuje čistotu, no ženy si ju obľúbili a je už stálicou medzi farbami odevov v šatníkoch mnohých z nás. Pri správnom výbere strihu je veľmi elegantná a vhodná aj na extra slávnostné príležitosti, nosíme ju však aj počas bežných dní.

Mikiny pre mladých v originálnych strihoch

Letné mesiace sú ako stvorené na nosenie ľahkých odevov zo vzdušných látok v príjemných odtieňoch, môžeme povedať, že biela bezvýhradne patrí k letu, k moru, počas trávenia voľných chvíľ či iných činností, pri športovaní alebo relaxe. To vedia aj tvorcovia oblečenia BIGSTAR a ponúkajú ženám biele tričká nositeľné každý deň. Tým dokážu vyriešiť večnú rannú dilemu pri skrini „čo na seba“?

Tričká majú také množstvo variácií ako asi žiadne iné oblečenie, sklady obchodov sú plné bavlnených tričiek alebo s prímesou elastanu, ktoré sú vhodné na obtiahnuté strihy, aby lepšie vynikli krivky postavy. Podľa strihov môžu byť voľnejšie, obtiahnuté, dlhé, oversize, s golierom, s výstrihom „V“ alebo „carmen“ a veľa iných. Výborne sa hodia k džínsom, ale aj teplákom či látkovým nohaviciam, perfektnú dvojku tvoria aj so sukňami, bermudami alebo šortkami, dobre budú vyzerať aj s teniskami na nohách.

Biela farba pristane každej žene, záleží iba na strihu, ktorý si zvolí, aby jej dokonalo sadol a prípadne skryl to, čo nechce zvýrazňovať. Myslieť treba aj na biele tričko fakt, že biela farba trocha pridáva na objeme, preto ju treba voliť s citom. Dnes sa už ani staršie ročníky nemusia obávať bielej vo svojom šatníku, v kombinácii s dobrým strihom iných častí outfitu môže byť prínosom, pridá k nemu elegantný prvok, celý výzor tak môže dostať mladistvejší nádych a zároveň nám aj zlepší náladu.

S potlačou budete trendová

Eshop BIGSTAR je plný bielych tričiek rozličných strihov, čisté alebo s potlačou, pre každý štýl sa tu nájde vhodný typ trička, takže treba len hľadať a správne zvoliť, sebakritika však podporí váš dobrý vkus, aby ste sa cítili komfortne a zároveň príťažlivo.