Exotické tantra masáže v centre Bratislavy

Vianoce sa neodvrátiteľne blížia a s nimi aj obdarovávanie svojich najbližších. Pre tých z vás, ktorí hľadáte čosi nekonvenčné alebo menej tradičné máme tip na darček pre vašich skutočne najbližších – priateľov či partnerov, partnerky. Bratislava Tantra ponúka možnosť zarezervovať dopredu senzuálnu masáž či tantrickú nielen pre vás.

Priamo v centre Bratislavy, na ulici Ventúrskej nájdete centrum Bratislava Tantra. Nachádzame sa v hlavnom meste a držíme krok s dopytom a nárokmi celej našej klientely a skutočne si zachovávame prestíž hodnú tohto veľkomesta. Patríme k tým najluxusnejším tantra centrám vôbec.

uvolnenie

Ponúkame služby skúsených zaučených pracovníčok, ktoré sú v tom pravom slovazmysle profesionálkami. Poskytnú vám nielen nezabudnuteľný zážitok zo senzuality tantrixkých masáží, ale hlavne diskrétnosť, ktorú ocenia najmä naši zlatí klienti.

Z množstva rôznych programov, ktoré ponúkame, si vyberie každý. Či už by ste si masáž chceli dopriať ako odmenu a relax práve pred vianočnými sviatkami alebo by ste uspokojenie touto formou chceli dopriať niekomu inému, neváhajte prejsť na našu stránku a bližšie sa zoznámiť s našou ponukou aj cenami. Mimo iné tu nájdete možnosť exotickej štvorručnej masáže, úžasnej orientálnej nuru masáže alebo magic tantry. Výber je len a len na vás – rozhodnete sa pre jednu, či viacej masériek alebo masérov, zvážite výhody masáže rukami oproti masáži celým telom masérky, prípadne sa prihliadnete možnosti aktívneho zapojenia sa do masáže.

luxus

Ktorýkoľvek z našich programov si vyberiete, rozhodne nebudete sklamaní. Senzuálna tantrická masáž sa vám pohrá so zmyslami a masérka si vás v príjemnom prostredí s orientálnymi vôňami a upokojujúcou hudbou rozmazná až do siedmeho neba. Rozdráždi vám všetky receptory tela a skončí v toľko očakávanom orgazmickom vyvrcholení pri masáži lingamu…