Dokovacia stanica Vášho notebooku

Všetci, ktorí často cestujú s notebookom, túto zložitú situáciu dobre poznajú. Na jednom mieste odpoja všetky periférne zariadenia, ako je monitor, tlačiareň, myš, scaner a ostatné, aby ich na druhom mieste svojej cesty opäť prácne zapájali späť. Takto zdĺhavo sa môže situácia neustále opakovať, alebo je tu jedinečná možnosť využiť elegantné riešenie v podobe univerzálnej dokovacej stanice, ako je napríklad i-Tec Metal Docking Station.
uklizený stůl
 
i-Tec Metal Docking Station
 
–        Táto dokovacia stanica je vybavená množstvom rozširujúcich portov, do ktorých napevno pripojíte všetky potrebné periférne zariadenia a vo chvíli, keď budete potrebovať, stačí dokovaciu stanicu pripojiť k notebooku jedným zacvaknutím,  prostredníctvom jediného USB konektora.
 
–        Pre pripojenie externých monitorov, televízie, alebo projektora možno využiť portov DVI, HDMI a DisplayPort. V prípade súčasného zapojenia do HDMI a DispalyPortu uprednostní grafický radič práve DisplayPort, aby nebol notebook, prípadne tablet zbytočne zaťažovaný.
 
–        K dispozícii sú na dokovacej stanici ďalej tri porty USB 3.0 vrátane jedného s podporou nabíjania, gigabitový LAN konektor pre pripojenie k internetovej sieti a samozrejme vstup a výstup pre slúchadlá a mikrofón.
 
–        Táto dokovacia stanica i-Tec Metal Docking Station, ako už napovedá názov, sa vyznačuje kompaktným a elegantným kovovým dizajnom, ktorý bol vyvinutý v súlade s líniou moderných ultrabookov.
 
–        Dokovacia stanica sa dá navyše využívať aj ako podložka pod notebook, alebo tablet, čím docielite lepšiu cirkuláciu vzduchu pod týmto zariadením.
 sešit u notebooku
Táto dokovacia stanica má jednu veľkú výhodu v tom, že sa dá ňu pripojiť ľubovoľný notebook, ktorý nemá žiadnu úpravu pre klasickú dokovaciu stanicu. Tým Vám odpadá investícia v podobe nového notebooku, práve upraveného na použitie dokovacej stanice.