Dnes vás už upchatá kanalizácia neprekvapí.

Niekedy vám voda v dreze alebo v sprchovacom kúte začne odtekať pomalšie. Nič sa nedeje, vyčistíte koleno pod drezom alebo vyberiete špinu v odtoku sprchovacieho kúta. No ak aj následne voda nechce poriadne odtekať, neveští to nič dobré. Problém zrejme bude niekde hlbšie v potrubí, ktoré odvádza odpad. No riešiť už takýto problém je nad naše sily, takže neostáva nič iné ako zavolať odborníkov na čistenie kanalizácie a odpadových potrubí.

kúpeľňa

Našťastie už dnes nie je problém takýchto odborníkov zohnať. Ak ste napríklad z Modry alebo jej okolia, kontaktujete krtkovanie Modra. Po telefonickej objednávke vás navštívia skúsení opravári vybavení tou najmodernejšou technikou. Nie je to len jeden majster s dômyselne upraveným drôtom na prečistenie trubiek. Moderná doba našťastie aj tu priniesla nevídaný pokrok. Rôzne metódy čistenia odstránia nielen všetky vaše problémy, ale pomocou diagnostickej kamerovej techniky je možné odhaliť aj problémy, ktoré vás môžu postihnúť v blízkej budúcnosti. Často je takto odhalené odpadovými nánosmi zúžené potrubie alebo poškodená kanalizácia. Takže privolaní majstri vám následne ponúknu aj riešenie týchto problémov.

inštalatér

Veľmi častým problémom sú dnes v rodinných domoch aj dažďové zvody, ktorým nikto nevenuje žiadnu pozornosť. Tieto zvody často odvádzajú dažďovú vodu spoločným odpadovým potrubím, ktoré odvádza aj domáci odpad z WC alebo umývadiel. Jesenné lístie alebo kúsky konárov dokážu urobiť poriadnu neplechu. Niekedy aj zatúlaná lopta, o ktorej ani len netušíte, sa prihlási v čase veľkých dažďov. No aj tieto problémy sú veľmi ľahko odstrániteľné. A ak aj náhodou práve teraz nemáte žiaden takýto podobný problém, mali by ste myslieť na prevenciu. Preventívne čistenie potrubia a kanalizácie vás bude stáť málo peňazí, ale určite sa vyhnete nepríjemným problémom v budúcnosti. Stačí len vyplniť formulár na internete alebo telefonický kontakt a môžete očakávať profesionálny komplexný prístup starostlivosti o vašu kanalizáciu.