Čo ste o nich nevedeli

Každá žena ukrýva niečo čo muž nikdy neodhalí. Toto sú fakty a rady o ženách ktorá Vám môžu prísť vhod.

 

1) Ženy sa stále nad niečím trápia , a majú nijaký problém . Neustále majú migrény, bolesti hlavy , vysoký tlak , no mi muži trpíme za nich. Preto je jednoduchšie ak ich budeme počúvať , a robiť všetko čo nám príkazu , inak by sme dopadli veľmi zle. Veď uznajte žena z migrénou smeruje k nervozite .
pár rukou a káva

 

2) Na prvom rande si žena neobjedná to čo naozaj chce, teda na čo má naozaj chuť. Dá si niečo ľahšie ale bude slintať nad vašim jedlom.

 

3) Ak sa ženy začnú stážovať na problémy v práci , s rodičmi alebo kamarátkami bude chcieť aby ste jej poradili. Stačí ak ju budete počúvať a prikyvovať. A hovoriť máš pravdu miláčik .
ženský portrét

 

4) Prvý bozk by mal padnúť na druhom rande. Inak by si mohla myslieť že kamoš – homoš . Pozor pusa na líci nemusí znamenať že ju ľúbite.

 

5) Keď odbehnete  v podniku na Wc obi dvaja naraz z bude tam dva krát dlhšie , a vám ostáva čas na milí flirt z čašníčkou, alebo nie ?

 

6) Na záchodovú dosku si sadne v 5 hviezdičkovom hoteli alebo len doma. Všade inde absolvuje bezdotykové použitie záchoda. No môže to vyzerať aj komicky.

 

7) Ženy sa často maľujú. Za každé maľovanie zjedia asi štvrtinu rúžu či lesku. Za rok tak zmestia dve balenia nejedlej farebnej zmesi .
partnerská hádka

 

8) Niektoré ženy si často prefarbujú vlasí. No dve tretiny žien si prefarbujú vlasí tou istou farbou ako mali prírodné. Nepýtajte sa prečo …

 

9) Každá žena si nakúpime nové oblečenie a zmení účes hneď po tom ako sa rozhodnete. Možno aj preto aby ste ju nepoznali.

 

10) Niekedy vaša žena prevetrať skrinku , vrecká a mobil kvôli podozreniu sú ju podvádzate, no niekedy to môže byť aj ženská zvedavosť.

 

Tak čo pobavili Vás tieto zaujímavé fakty o ženách ? Samozrejme že som nechcem uraziť žiadnu ženu a mali by sme si ich vážiť také aké sú. Veď to poznáte….Miki.