Bezdotykový kôš na odpadky

Bezdotykové koše sú veľmi dizajnové a užitoční pomocníci pre každú domácnosť. Dámy ocenia praktickosť a krásny dizajn, páni zase moderné ovládanie bez jediného dotyku ruky a deti začnú sami upratovať vďaka samo otváraciemu veku a môžu tak pri vyhadzovaní odpadu kúzliť ako kúzelník čarovnou paličkou.
 dvě popelnice
Koše sú vyrobené z kvalitnej a praktickej matnej ocele, ktorá nielen skvele vyzerá, ale súčasne sa veľmi dobre a ľahko udržiava. Nevytvárajú sa na nich odtlačky prstov ani šmuhy, tak ako u lesklých nerezových spotrebičov. Na trhu je možné vyberať z niekoľkých veľkostí a druhov. V klasickom prevedení vo veľkosti 15, 30 a 60 litrov alebo, trojdielny na triedený odpad z kuchyne. Potom je možné zakúpiť špeciálny menšej veľkosti, do kúpeľne.
 
Bezdotykové odpadkové koše sú napájané štyrmi batériami typu D a ponúkajú efektívny spôsob, ako znížiť výskyt baktérií tým, že kôš nie je zašpinený od odpadkov. Hodí sa ako do domácností, tak do kancelárií aj spoločenských a obchodných priestorov. Koše využívajú pre otváranie infračervené senzory, ktoré vďaka pohybu ruky sa otvoria a po nastavenom čase zase zatvoria. Kôš je plne automatický a pri vyhadzovaní odpadkov netreba sa ho rukami dotýkať.
 děvče a recyklace
Zhrnutie hlavných výhod:
§  Bezdotykové koše sú skvelým dizajnovým doplnkom každej domácnosti.
§  Sú cenovo dostupné do každej rodiny.
§  Výrazne obmedzíte výskyt baktérií, pretože všetka manipulácia prebieha bez dotyku rúk.
§  Všetky modely disponujú funkciou vypnutia automatického otvárania pre prípad, ak trebárs necháte v byte bez dozoru domácich štvornohých miláčikov.
§  Veľkou výhodou je tiež funkcia výchovná, pretože deti si tieto koše zamilujú a vyhadzovanie odpadkov sa pre nich stane hrou.
 
Pokiaľ Vám teda starý klasický kôš dosluhuje, alebo chcete všetko v kuchyni zladiť do nerazu, alebo snáď chcete zvýšiť hygienu, alebo jednoducho chcete si urobiť len radosť z novej veci, určite siahnite po bezdotykovom koši a zistíte, že okrem Vašich detí si ho zamilujete aj vy.