5 spoľahlivých typov ako sa zabaviť bez alkoholu

Po vyskúšaní všetkých týchto rád, by ste mali mať večer s priateľmi o zábavu postarané! Alebo pre zmenu, ak chcete stráviť večer sám.

zábava
 
1. Vitamínová párty
Máte malý byt alebo veľký dom? V tomto prípade to nehrá žiadnu rolu. Budete potrebovať len kuchyňu a obývačku. Zorganizujte pre svojich  priateľov párty, na ktorej budete podávať len vitamínové bomby. Čo tak spoločné varenie? Ovocný či zeleninový šalát, mliečne koktejli, či chutné cestoviny s omáčkou? Nemajte strach, všetci budú len milo prekvapení, a zmena nikomu nezaškodí.
 
2. Televízia alebo seriál?
Po dobrej večeri nemôže chýbať dobré posedenie pri dobrom filme, a dezerte. Pozrite si deň predtým čo budú vysielať v telke, a ak nič zaujímavého nenájdete, výber je čisto len na vás. Prichystajte si veľa filmov a seriálov rôznych žánrov. 
Pár príkladov na seriály:Friends, Riverdale, The 100, Gilmore Girls, The Big Bang Theory, Vikings, 13 Reason Why, Game of Thrones, Gypsy, The Crown a ďalšie …
 
3. Zábavné a inšpiratívne videá
Každý to poznáme, keď si chceme vypočuť obľúbenú pesničku, zapneme si ju na YouTube. Avšak hudba nie je všetko, čo tam vieme nájsť. Môžeme sledovať veľa inšpiratívnych a zábavných ľudí, ktorý točia videá z vlastnej vôli. Pozeraním ich vlastných videí, vieme týchto kreatívnych ľudí povzbudiť, a podporiť v ich spoločnom koníčku či dokonca práci.

dezert
 
4.Výroba ručných výrobkov
Čo tak si ručne vyrobiť nejaký trendy módny doplnok, alebo vtipnú dekoráciu na poličku? Šup do toho. Nepotrebujete tak veľa, niekedy vám nato postačia aj každodenné veci. Čo tak napríklad pomaľované tričko, alebo závesnú dekoráciu na stenu. Výroba takýchto jednoduchých vecí vás vie taktiež dobre zabaviť na nejakú chvíľu.
 
5. Spoločenské akcie
Na koniec nemôžme zabudnúť na spoločenské podujatia, stretnutia či akcie. Každý z nás má predsa nejakú záľubu, ako napríklad čítanie a zbieranie komiksov či cvičenie jógy. Treba si len pohľadať najbližšiu udalosť ktorá sa bude konať vo vašom okolí.