Sklenené posuvné dvere

Sklenené posuvné dvere sú originálnym a štýlovým doplnkom, ktorý dodá Vašej miestnosti nádych elegancie, modernosti až luxusu. Sú výbornou možnosťou ak chcete presvetliť miestnosti alebo ju opticky zväčšiť. Tieto dvere sú funkčné, veľmi bezpečné, čiže sa ani pri malých deťoch nemusíte báť poškodenia či úrazu, pretože sú viacnásobne pevnejšie a odolnejšie aj voči teplu (nielen nárazu) ako klasické sklenené dvere. Existuje viacero druhov sklenených posuvných dverí, ako napríklad nepriesvitné alebo nepriehľadné dvere vhodné pre tých, ktorý si radi chránia súkromie.

posuvné sklenené dvere

Sú veľmi jednoduché na údržbu a čistenie, prinášajú nádych elegancie do domácnosti a sú na trhu cenovo dostupné. Okrem týchto výhod medzi ďalšie výhody dverí patrí tlmenie posuvu a zvuku, odolnosť voči poškriabaniu, synchronizácia posunu alebo uzamykanie dverí. Zaujímavosťou sú individuálne návrhy a vygravírované ornamenty na dverách (napríklad geometrické tvary, rastliny či ornamenty). Je možný nástrek dverí, tlačou priamo na sklo alebo nalepenie fólie. V prípade poškodenia či rozbitia dverí alebo ich časti sa odlomí malý tupý úlomok, čím sa znižuje riziko úrazu. Tieto posuvné dvere sa dajú vyhotoviť takisto v rôznych veľkostiach. Nemôžeme zabudnúť spomenúť aj to, že dvere môžu byť posuvné na stenu, do puzdra alebo otáčajúce. Pomôžu Vám oddeliť hocijaký priestor.

sklenené dvere

Vieme Vám navrhnúť dvere podľa Vašich predstáv a daných rozmerov (napríklad jednokrídlové alebo dvojkrídlové s posuvnými krídlami či len jedným krídlom alebo fixným svetlíkom, posúvanie dverí podľa Vašich požiadaviek). Ponúkame rôzne farebné prevedenia, potlače a vygravírované detaily – ponúkame kalené sklo, matné sklo, matné-pieskované prevedenie alebo vzorované prevedenie. Pokiaľ máte svoju vlastnú, individuálnu predstavu, nie je problém vyhotoviť sklenené posuvné dvere podľa Vašich požiadaviek. Na našej stránke nájdete konkrétnu cenovú ponuku. Ak si nie ste výberom istý, prezrite si ponuku na našej webovej stránke. Náš personál je Vám vždy k dispozícií. Neváhajte nás kontaktovať!