Nadčasový dizajnový prvok – posuvné sklenené dvere


Sklo neodmysliteľne patrí do nášho interiéru. Preniká takmer do všetkých interiérových prvkov. Dnes už nie sú nezvyčajné napríklad sklenené stolíky, zábradlia a samozrejme aj dvere. Stále sme voči sklu mimoriadne opatrní a máme isté obavy. Sú ale zbytočné, pretože aktuálne prevedenia sklenených výrobkov sú pre zákazníkov bezpečné. Patria medzi ne aj posuvne-dvere sklenené. Nahrádzajú dvere v klasickom poňatí a na rozdiel od nich sú vzdušné a elegantné. Opticky rozjasňujú priestor a dávajú mu väčší jas. Sú ukážkou nadčasovej elegancie a luxusu. Zároveň spĺňajú všetky požiadavky kladené na bezpečnosť.

showroom-1188626_640

Posuvné sklenené dvere sú vhodné predovšetkým do interiérov bez denného svetla, napríklad do predsiení, kúpeľní,obchodných priestorov v nákupných centrách, vchodových priestorov. Vyniknú ale aj v iných interiéroch, napríklad v izbách, bankových a administratívnych priestoroch. Ponúkajú dokonalý pocit súkromia, aj vďaka materiálom použitým na ich výrobu. Dodávajú sa v rôznych prevedeniach, číre, matné, sklenené alebo dymové. Ich realizácia a výroba je vždy z tvrdeného bezpečnostného skla. Pri nedostatku priestoru v interiéri sú vhodnou voľbou najmä posuvné dvere s otváraním do puzdra alebo pozdĺž steny.

door-113355_640

Pre zákazníkov sú dizajn, súkromie a bezpečnosť vždy na prvom mieste. Posuvné sklenené dvere sú v ponuke aj s motívmi samolepiacich fólií alebo ozdobných vitráží, ktoré vkusne podčiarkujú interiér. Znásobujú pocit súkromia. Sú nadčasovým prvkom v priestore. Otvárajú a zatvárajú sa bez hluku. Narozdiel od klasických dverí sa nezabuchnú pri prievane. Majú bezbariérový vstup a sú vhodné aj pre pacientov so zníženou mobilitou. Sú bez prahov a zbytočných líšt. Vytvárajú dokonalý pocit v priestore a mnohokrát si ani neuvedomíte, že cez nich prechádzate.

2/5 - (1 vote)